Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29733
Stary 02.02.2025, 23:02
azor napisał(a):Wyświetl post
No no, bo gra o awans za to idzie nam świetnie
O wiele lepiej niż produkcja młodych piłkarzy na sprzedaż. Gdyby nie frajerstwo i dziury w składzie to w sumie dwukrotnie były szanse awansować.

Za to jedyny młody jakiego sprzedaliśmy to Gruszkowski, no i za Dudę zaproponowano nam 200 tys. euro. No i tak całkiem obiektywnie to trudno się dziwić.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując