azor napisał(a):

No no, bo gra o awans za to idzie nam świetnie
|
O wiele lepiej niż produkcja młodych piłkarzy na sprzedaż. Gdyby nie frajerstwo i dziury w składzie to w sumie dwukrotnie były szanse awansować.
Za to jedyny młody jakiego sprzedaliśmy to Gruszkowski, no i za Dudę zaproponowano nam 200 tys. euro. No i tak całkiem obiektywnie to trudno się dziwić.