OnizukaTSW napisał(a):

Jaką niby prawdę piszesz? xD
Nikt nie powiedział, że Królewski jest wszystkiemu winny, to Ty próbujesz insynuować i wciskać słowa, których nikt nie wypowiedział. To ty próbujesz umniejszać błędy binarnego Zaskrońca. Ja to się zastanawiam, czy jesteś aż taki naiwny, czy Jarek płaci Ci za te brednie?
Tak jak pisałem, jesteś dla mnie na podobnym poziomie co GrzesiuS,
|
A wymień te błędy, poza zostawieniem Sobola. Konkretnie. Tylko proszę, nie pisz o Omranim, albo wpisach na iksie
