azor napisał(a):

|
Ktoś wie, czy Sukiennicki cieszył się po golu Dudy?
|
Po golu Dudy skakał z radości,po trafieniu Duarte już nie.Spisek....
Skoro nie jaraliśmy się zwycięstwami w sparingach to nie ma co rozpaczać po porażce.I tak wszystko zweryfikuje liga.