Drozd napisał(a):

Wyobraź sobie, że to nie mój problem. Symptomatyczne jest to, że nie macie żadnych argumentów, czy ja piszę coś nieprawdziwego? Wspominam tylko o faktach niewygodnych dla narracji o Królewskim winnym wszystkiemu złemu.
|
Jaką niby prawdę piszesz? xD
Nikt nie powiedział, że Królewski jest wszystkiemu winny, to Ty próbujesz insynuować i wciskać słowa, których nikt nie wypowiedział. To ty próbujesz umniejszać błędy binarnego Zaskrońca. Ja to się zastanawiam, czy jesteś aż taki naiwny, czy Jarek płaci Ci za te brednie?
Tak jak pisałem, jesteś dla mnie na podobnym poziomie co GrzesiuS,