Drozd napisał(a):

Wyobraź sobie, że to nie mój problem. Symptomatyczne jest to, że nie macie żadnych argumentów, czy ja piszę coś nieprawdziwego? Wspominam tylko o faktach niewygodnych dla narracji o Królewskim winnym wszystkiemu złemu.
|
Nie no to nie Królewski przedłużał Łasickiego i innych parodystów. Sprowadzał tabuny szrotu na czele z tym turystą co to opierdzielił żabkę z hot dogów a stonkę z pączków, a głodne dzieci płakały. Tak to ten którego transferu tutaj broniłeś

Zrozum wreszcie, że to jest chory narcyz , on tutaj nie potrzebuje ludzi którzy cokolwiek potrafią
on takich zwalcza z całą premedytacją.
Wymień jednego fachowca który zna się na robocie ? I nie wymieniaj Jopa, bo On ze względu na swoje ograniczenia zdrowotne też będzie uległy bo nie ma wyjścia.
No właśnie.
Żeby jeszcze bawił się za swoje.
Im dłużej to indywiduum będzie w klubie tym gorzej.