BCGorlice napisał(a):

He he - na X już z niego brawoszefy piłkarza Ligue1 i Panathinaikosu zrobiły.
Tymczasem:
Sezon 22/23 po powrocie z wypożyczenia z drugiej ligi w pierwszoligowym Nice ani razu nie załapał się do kadry meczowej i we wrześniu za darmo oddany do Panathinaikosu. Tamże wpuszczają go na boisko w drugim meczu i po 19 min zrywa wiązadła. Koniec sezonu. Brak goli, brak asyst.
Sezon 23/24 wypożyczony do ogórkowego Volos (przedostatni po sezonie zasadniczym) gdzie w lidze rozgrywa 25 spotkań w tym 3 w pełnym wymiarze strzelając aż 1 gola i notując 0 asyst. Ostatni mecz to 45 min 27 kwietnia 2024. Koniec sezonu.
Sezon 24/25 powrót z wypożyczenia i od lipca całkowicie poza kadrą (kontuzja? strajk?)
Jednym słowem - będzie pasował. AI na pełnej. Drozd szczytuje. Markus też (wszak Francja to prawie Hiszpania).
|
Piłkarz(?) w sam raz dla bankruta na każdym polu którym jesteśmy.. oto dobra robota dyrektora sportowego Bashy i pełna realizacja grudniowych zapowiedzi tzw. prezesa o wzmocnieniach.
Dali ogłoszenie na dyrektora akademii to czemu nie dali też na rekrutację piłkarzy? Może ktoś by się zgłosił? Oto mamy pełny obraz aktualnych możliwości finansowych i skautingowych Wisły jakby ktoś jeszcze się łudził.
Jeszcze więcej znajomych w klubie a potem razem na dno.