Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
OnizukaTSW
Senior Member
Od: 08.2014
Skąd: Alwernia
Offline
#
6650
01.02.2025, 19:34
Drozd to mi przypomina GrzesiaS z Wisłyportal, podobny poziom klakierstwa i absurdu. Na szczęście na tym forum nikt nie traktuje Cię już poważnie, podobnie jak i KOALIKa.
Ostatnio edytowane przez OnizukaTSW : 01.02.2025 o godz. 19:40.
OnizukaTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do OnizukaTSW
Znajdź inne posty napisane przez OnizukaTSW