Wyświetl pojedynczy post
BCGorlice
Senior Member
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6648
Stary 01.02.2025, 19:03
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Klub to nie tylko 1 drużyna. Jeżeli ktoś z kasą miałby Wisłę kupić to właśnie te elementy będą istotne wystarczy chwilę pomyśleć żeby to zrozumieć.

"Ten człowiek" przez trzy lata ufał w wiedzę i doświadczenie naszej legendy. Bo sam o kulisach prowadzenia klubu nie miał bladego pojęcia. Przez te trzy lata wyhodowaliśmy sobie w klubie milutką przystań dla leserów za ponadprzeciętne pieniądze. Spadek z ligi z szóstym budżetem mówi wiele, 1/14 dopowiada resztę. Po spadku zero refleksji u wiadomych władz i dalsza mizeria i rozwalanie kasy która jeszcze została po ekstraklasie.
Musiałbym mieć demencję, żeby łykać takie bzdury.

Ten człowiek będąc w radzie nadzorczej dążył do wyrzucenia Obidzińskiego i zastąpienia go zielonym jak koperek bratem Błaszczykowskiego bo pierwszy mu „nie reprezentował wartości” a drugi był „najlepszym co mogło się Wiśle przydażyć”. To są jego oświadczenia nie domysły.

Ten człowiek był też publicznie gorącym zwolennikiem ściągania Brzęczka a po spadku chwalił, że to świetny pomysł aby nie tylko Wuja nie wyrzucić, ale dać mu pełnię władzy.

Ten człowiek gdy po spadku była szansa na odunięcie Legendy od władzy zrobił woltę i pomógł pionka Błaszczykowskiego czyli Władka Nowaka powołać na prezesa.

Ten człowiek jest jednym z najważniejszych autorów syfu w jaki wpadła Wisła pod koniec 2022 roku a jego krzywe teksty, że on prezesem dopiero dwa lata jest i żeby go z tego okresu rozliczać mogą łykać tylko intelektualne rozwielitki. Czyli np Ty kolego.
Odpowiedz cytując