Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6647
Stary 01.02.2025, 18:41
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Klub to nie tylko 1 drużyna. Jeżeli ktoś z kasą miałby Wisłę kupić to właśnie te elementy będą istotne wystarczy chwilę pomyśleć żeby to zrozumieć.

"Ten człowiek" przez trzy lata ufał w wiedzę i doświadczenie naszej legendy. Bo sam o kulisach prowadzenia klubu nie miał bladego pojęcia. Przez te trzy lata wyhodowaliśmy sobie w klubie milutką przystań dla leserów za ponadprzeciętne pieniądze. Spadek z ligi z szóstym budżetem mówi wiele, 1/14 dopowiada resztę. Po spadku zero refleksji u wiadomych władz i dalsza mizeria i rozwalanie kasy która jeszcze została po ekstraklasie. Dopiero jak się skończyła wsadzono Królewskiego na konia z nadzieją, że długo nie pociągnie i będzie można na niego zwalić upadek najstarszego polskiego klubu. Na którym miejscu Królewski przejął Wisłę? Przypomnisz?
Istotne będą te elementy, które przynoszą kasę. Jak masz podupadającą firmę, którą trzeba wyprowadzić na prostą, to kupujący w dupie ma, że przy firmie jest fundacja zbierająca na schroniska.

Przecież Królewski sam się na tego konia wsadził. Wygadujesz masę idiotyzmów, ale naprawdę nie zmierzaj w stronę tego, że tak naprawdę to Jażdzyński i Błaszczykowski zrobili Królewskiemu krzywdę.
Odpowiedz cytując