Drozd napisał(a):

|
Klub to nie tylko 1 drużyna. Jeżeli ktoś z kasą miałby Wisłę kupić to właśnie te elementy będą istotne wystarczy chwilę pomyśleć żeby to zrozumieć
|
Ależ z ciebie ignorant. Jest zupełnie odwrotnie. Liczy się tylko to co generuje kasę lub wspiera generowanie kasy. Możesz sobie wierzyć w różne ideały, ale współczesna piłka dla poważnych inwestorów to business i nic więcej.