Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6639
Stary 01.02.2025, 14:02
Taa logotyp i baza jak nie kasy na obiady. To są zarzuty? Otrząśnij się. Po zakończeniu umowy z Orlenem miało być bankructwo. Wpłacasz tą kasę jako kibic? Nikt ci nie każe. Jaka stagnacja? Odtworzone są rezerwy, są kobity, ampfutbol. Czego ty się spodziewasz? Odmłodziliśmy kadrę, przedłużyliśmy umowy z rokującymi graczami, cały czas jest szansa na awans. Ale do logotypu, planów trzyletnich i data science trzeba się przysrać, bo mało ich, a w kolejnym zdaniu płakać że klub jest na minusie. Męczące...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując