Cytat:
|
Chłop był zielony, a poza zostawieniem Sobola po kompromitacji z Puszczą większych błędów nie zrobił.
|
Haha najgorszy wynik w lidze, cały klub złożony z ludzi, którzy się uczą, w ch.. niezrealizowanych zapowiedzi od bazy, po plany kilkuletnie, logotypy, ciągnięcie kasy od kibiców, przez tyle lat w klubie, nie ruszone struktury, brak prezesa, porządnego pionu sportowego, skautingu, jakieś od czapy zapowiedzi kilkudziesięciu ludzi w data science, co miało być rok temu, a są chyba 2-3 osoby, nie ruszony temat stadionu, gdzie jakieś próby otwarcia nowego dialogu z miastem po wyborach? Do tego brak jakiejś restrukturyzacji, a w zamian mnożenie kosztów. Jedna wielka stagnacja. A odjeżdża już nie tylko Ekstraklasa, ale zaczynają odjeżdżać organizacyjnie inne kluby 1wszej ligi.