sandomingo napisał(a):

Tego nie mógł napisać nikt o zdrowych zmysłach.
12 baniek rocznie w plecy to dobry wynik.
Po prostu nie wierzę, to musi być trolling.
|
A wymień może kluby które wychodzą na 0? Bardzo jestem tej listy ciekawy.

Od lat wszyscy wiedzą że do piłki trzeba dokładać więc nie bądź śmieszny.
BCGorlice napisał(a):

Nie sądzę. Na forum regularnie pojawiają się nowi użytkownicy. Kolega Drozd popełnia tego typu wpis co jakiś czas, żeby mieć pewność, iż nikomu nie umknęła jego niepełnosprawność umysłowa.
To bardzo uczciwe z jego strony. Dzięki temu również pozostali koledzy nie zapominają, że czytając kolegę Drozda czytają osobę intelektualnie znajdującą się na poziomie przedszkola (w klasach I-III to już są poważni ludzie potrafiący dodawać i odejmować).
|
Kolega może wymieni kluby zarabiające na swojej egzystencji? Dla takiego biegłego rewidenta to nie powinien być problem.
