sandomingo napisał(a):

Tego nie mógł napisać nikt o zdrowych zmysłach.
12 baniek rocznie w plecy to dobry wynik.
Po prostu nie wierzę, to musi być trolling.
|
Nie sądzę. Na forum regularnie pojawiają się nowi użytkownicy. Kolega Drozd popełnia tego typu wpis co jakiś czas, żeby mieć pewność, iż nikomu nie umknęła jego niepełnosprawność umysłowa.
To bardzo uczciwe z jego strony. Dzięki temu również pozostali koledzy nie zapominają, że czytając kolegę Drozda czytają osobę intelektualnie znajdującą się na poziomie przedszkola (w klasach I-III to już są poważni ludzie potrafiący dodawać i odejmować).