FraMat napisał(a):

|
Kacper Duda zamyka usta niedowiarkom
|
Od trzech lat to robi.
Podobno odwaliliśmy niezłe jaja w obronie co Ukraińcy skwapliwie wykorzystali. To tak apropo jarania się wynikami sparingów. Lepszy zespół brutalnie wykorzystał prezenty od naszych patałachów, pionki z Kosowa - nie.
Może poza tym rzutem wolnym z którego bezpośrednio nam strzelili.
Ale to będzie żarło. Wincyj młodych Polaków nam trzeba.
P.S. Widać że Jop planuje środek Uryga - Biedrzycki. Dwóch wolnych kloców w obronie - to nie może się nie udać
