Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8527
Stary 01.02.2025, 13:04
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Kacper Duda zamyka usta niedowiarkom
Od trzech lat to robi.

Podobno odwaliliśmy niezłe jaja w obronie co Ukraińcy skwapliwie wykorzystali. To tak apropo jarania się wynikami sparingów. Lepszy zespół brutalnie wykorzystał prezenty od naszych patałachów, pionki z Kosowa - nie.
Może poza tym rzutem wolnym z którego bezpośrednio nam strzelili.

Ale to będzie żarło. Wincyj młodych Polaków nam trzeba.

P.S. Widać że Jop planuje środek Uryga - Biedrzycki. Dwóch wolnych kloców w obronie - to nie może się nie udać
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.02.2025 o godz. 13:11.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując