|
@up
Ok, możesz mieć rację. Źle zinterpretowałem Twój poprzedni post. Ale nawet nie chcę sobie tego wyobrażać, że do tych 5-7 lat nie wrócimy na właściwe nam tory - a minimum do ekstraklasy, bo przy marce jaką ma Wisła to w zupełności moim zdaniem wystarczy, żeby przyciągać nowych kibiców.
|