Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8523
Stary 01.02.2025, 01:32
Drozd napisał(a):Wyświetl post
To że Maskant przegrał wszystkie sparingi to dowód, że lepiej sparingi przegrywać? Ja tam uważam że zawsze lepiej jest wygrać niż przegrać, ale co kto lubi...
Niekoniecznie. Czasem lepiej żeby wszystkie mankamenty wyszły podczas sparingów niż zlać jakieś pionki, korzystając z tego że błędy nie zostały wykorzystane (a we wszystkich sparingach były jaja w obronie) a potem dostać w ryj od Znicza.
A czasem jest to kompletnie bez znaczenia bo taki Uryga już lepszy nie będzie.

Po prostu na siłę szukasz pozytywów, podczas gdy reszta traktuje sparingi jako kompletnie niemiarodajne. Gdybyśmy zagrali z lepszymi zespołami i trzy razy dostali w ryj to też by niewiele znaczyło, a mogłoby być bardziej pożyteczne.

Równie dobrze możesz się podniecać tym że w wewnętrznej gierce pierwsza drużyna wysoko wygrała z rezerwami.

W grze o punkty nikt nie odstawia nogi i wtedy zwykle Sukiennicki ginie, Gogół uchyla się przed piłką, Starzyński zakłada czapkę niewidkę, a Jaroch i Uryga kryjąc na radar prowokują kolejne sytuacje w polu karnym.

Z drugiej strony - może lepiej cieszyć się na wyrost, skoro może nie być innych okazji.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.02.2025 o godz. 01:34.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując