wierność83 napisał(a):

To mówicie, że Arka właśnie ściągnęła jednego z najlepszych prezesów dostępnych na rynku, a Wisła szuka dyrektora akademii na olx, wszyscy na stanowiskach uczą się swojej pracy i wstawia posta ile to wirtualnych pieniążków zarobiła na zasięgach? Jest w tzw. pytę!
|
Przy padalcu i jego ego to są cienkie bolki. ON to pokaże jak się prowadzi klub piłkarski na światowym poziomie

A tak poważnie to im szybciej ten szkodnik zostanie pogoniony tym lepiej.