Cytat:
Królewski: Pierwszy pełny rok w roli prezesa i głównego właściciela: Puchar Polski pierwszy od 21 lat.
Drugi rok: powalczymy o awans
Nie przesadzaj �� i rozliczaj za to, co w pełni można mi przypisać.
|
XD i smutno i śmiesznie.
Smutno, bo przy tym poziomie samouwielbienia i bezkrytyczności w stosunku do tego w jakiej dupie jest klub, Wisła ma przejebane. Śmiesznie i wesoło, bo przy tym poziomie samouwielbienia i bezkrytyczności Wisła ma przejebane, ale też autor cytowanych słów, a to oznacza jego koniec tutaj.