Ma takie samo znaczenie jak te slynne "mecze założycielskie" po ktorych od razu dostawalismy mokrą szmatą.
I przypominane do obrzygu, ale warto: Maaakant przegrał wszystkie sparingi przed mistrzowska wiosna, ba Wisla nie strzelila nawet bramki:
https://sport.fakt.pl/pilka-nozna/ws...-wisle/z6yyxf6
Juz wiecej sensu jest w drugim zdaniu o wskoczeniu na wyzszy poziom fizyczny, ale tutaj wydaje mi sie że mogliśmy poszukac mocniejszych sparingpartnerow. Poza Zoria zespoly z Kosova to poziom dołu 1 ligi.