Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6621
Stary 30.01.2025, 15:04
Widzę, że jestem w bardzo zacnym gronie zniechęconych do obecnych struktur i stylu działania Wisły, ale także do wynikłej z tego postawy drużyny. No bo przecież nie do klubu jako takiego. I niestety również ja odbieram sygnały od znajomych o podobnych nastrojach.

Szkoda klawiatury, żeby to wszystko opisać.
Podobnie jak wyżej; mam nadzieję, że Jop okaże się drugim Stolarczykiem i nie dopuści do kompletnego rozbicia drużyny gdy przyjdą realne problemy. A może okaże się cudotwórcą, wykrzesze z nich 200 % możliwości i wykręci sukces, na który nie zasługujemy, a który wskrzesi nas do życia.
A póki co mam złudzenie zakąskowe w końcowej fazie. Kiedyś wydawało mi się, że na czele klubu jest kawior na grzance, a teraz konstatuje, że to stary majonez na krakersie.
Odpowiedz cytując