|
Albo Jop zrobi jakimś cudem awans albo szlag to trafi latem, a w optymistycznym wariancie będziemy grać w nowym sezonie już zupełnie byle jakim składem.
Ludzie byliby bardziej wyrozumiali gdyby rządził ktokolwiek, ale w taki sposób, żeby miało to sens i żeby były nawet małe kroczki w lepszą przyszłość.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 30.01.2025 o godz. 14:57.
|