Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6619
Stary 30.01.2025, 12:09
Albo Jop zrobi jakimś cudem awans albo szlag to trafi latem, a w optymistycznym wariancie będziemy grać w nowym sezonie już zupełnie byle jakim składem.
Ludzie byliby bardziej wyrozumiali gdyby rządził ktokolwiek, ale w taki sposób, żeby miało to sens i żeby były nawet małe kroczki w lepszą przyszłość.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 30.01.2025 o godz. 14:57.
Odpowiedz cytując