Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6618
Stary 30.01.2025, 11:54
I to niestety wpływa na drużynę i klub. Bo pojawia się sporo krytyki, często o wysokiej temperaturze, gdzie ja np. uważam, że sporo z niej wynika nie tyle z postawy klubu czy drużyny, a właśnie osoby która stoi na jego czele, innymi słowy ludzie byliby dużo bardziej wyrozumiali nawet przy tej mizerii, która jest od lat gdyby np. rządził tym Pan TJ. A tak chcą dopiec klubowi, ludziom w marketingu, rzeczniczce, zawodnikom, słowem wszystkim, aby wyżyć się na wiadomej osobie.
Zatem jest tu ktoś kogo po prostu mnóstwo osób zwyczajnie nie znosi i nie lubi. A wiemy, że on się nie zmieni, bo taką ma naturę czyli z dużym prawdopodobieństwem można przypuszczać, że sytuacja się będzie pogłebiać (coraz większe napięcie) i jak nie zdarzy się jakiś cud, to Wisły nic dobrego nie czeka.
Ostatnio edytowane przez wierność83 : 30.01.2025 o godz. 11:58.
Odpowiedz cytując