sandomingo napisał(a):

Patrząc na ofensywę Szefa na X w ostatnich dniach to wygląda, że "piniondze" już się skończyły.
Chińskie AI wywróciło projekt Synerise. Teraz jest już panika.
|
To są brutalne fakty, które nie docierają do większości kibiców Wisły.
Po raz kolejny, przypomnę:
po pierwsze, Wisła wygenerowała za zeszły sezon stratę na poziomie 14 mln i skumulowany dług wynosi obecnie 70-80 mln zł
po drugie, firma Prezeska od lat generuje straty i obecnie skumulowana strata wynosi coś koło 50 mln zł
Oczywiście Prezesek przedstawiał swoją firmę jako coś co już za chwilkę , za momencik wybuchnie i będzie na poziomie "gugla". W bajerach Prezesek jest dobry więc paru w to wierzyło i dawało granty albo kupowało akcje ( dzięki ich sprzedaży Prezesek mógł udzielać pożyczek Wiśle w celu zasypywania bieżącej dziury).
Teraz, jak czytam, przyszłość Synerise stanęła pod znakiem zapytania.
Co to dla nas znaczy?
O ile przyszłosć Prezeska i jego firmy jest dla mnie obojętna to już los Wisły na pewno nie.
Ale to nie zmienia faktu, że czeka nas 4 liga. Chyba że pojawi się bogaty wujek z Ameryki...
Ciekawe jest też jak Prezesek wymiksuje się z tego.
Zniknie tak z dnia na dzień i ukryje się gdzieś na świecie?
Sprzeda udziały jakiemuś nowemu Wannie?
A może stanie w prawdzie i powie nam jak jest?