Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6615
Stary 30.01.2025, 10:59
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na ofensywę Szefa na X w ostatnich dniach to wygląda, że "piniondze" już się skończyły.
Chińskie AI wywróciło projekt Synerise. Teraz jest już panika.
To są brutalne fakty, które nie docierają do większości kibiców Wisły.
Po raz kolejny, przypomnę:
po pierwsze, Wisła wygenerowała za zeszły sezon stratę na poziomie 14 mln i skumulowany dług wynosi obecnie 70-80 mln zł
po drugie, firma Prezeska od lat generuje straty i obecnie skumulowana strata wynosi coś koło 50 mln zł

Oczywiście Prezesek przedstawiał swoją firmę jako coś co już za chwilkę , za momencik wybuchnie i będzie na poziomie "gugla". W bajerach Prezesek jest dobry więc paru w to wierzyło i dawało granty albo kupowało akcje ( dzięki ich sprzedaży Prezesek mógł udzielać pożyczek Wiśle w celu zasypywania bieżącej dziury).
Teraz, jak czytam, przyszłość Synerise stanęła pod znakiem zapytania.

Co to dla nas znaczy?
O ile przyszłosć Prezeska i jego firmy jest dla mnie obojętna to już los Wisły na pewno nie.
Ale to nie zmienia faktu, że czeka nas 4 liga. Chyba że pojawi się bogaty wujek z Ameryki...

Ciekawe jest też jak Prezesek wymiksuje się z tego.
Zniknie tak z dnia na dzień i ukryje się gdzieś na świecie?
Sprzeda udziały jakiemuś nowemu Wannie?
A może stanie w prawdzie i powie nam jak jest?
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując