Stelio napisał(a):

|
Obrzydzil mi Wisłę już całkowicie. Ten klub aktualnie ma jak dla mnie przyplastrowana gębę tego farmazoniarza. Myślałem, że mi przejdzie, ale jest coraz gorzej i po prostu już mam to w dupie. Nigdy w życiu nie miałem tak bardzo wyjebane na to co się wydarzy w nadchodzącej rundzie. Nie mam żadnych oczekiwań, bo doskonale wiem jak ta runda się skończy przy takim okienku i dalej pod batuta jareczka.
|
Mam tak samo.Ja ten klub kocham,bez dwóch zdań ale Królewskiego nienawidzę.Nie wypieram się tego,że krytyczne zdanie jakie wyrażam jest pokłosiem niechęci do właściciela Wisły i powiem szczerze czekam z niecierpliwością na moment kiedy stąd zniknie a co po nim będę się zastanawiał następnego dnia.