|
Ja to odbieram, że on robi sobie taką tarczę przed krytyką jego działań w Wiśle. W stylu, zobaczcie co ja mam poważnego na głowie, nie zawracajcie mi maluczcy łba jakimiś transferami, wynikami itp. Ja się tu zajmuję rzeczami istotnymi dla Polski i Europy!!1. Plus wrzucasz tylko takie pozorowane ruchy w stylu tego nastolatka od nowego sezonu, jakiegoś nierealnego nazwiska w stylu Yeboaha albo Marcelo, które mają zrobić PR. Uczynni dziennikarze podchwycą, Karcz zrobi artykuł o "pierwszym transferze" i tak to się kręci. Dlatego tu mogą pomóc to rozbić tylko twarde dane i liczby oraz presja kibiców.
|