Karherop napisał(a):

|
Przecież negatywnych emocji od dawna nie brakuje i na pewno nie zabraknie w tej rundzie
|
Nadmiar negatywnych emocji prowadzi w czasie do obojętności.
Sport daje emocje ale to ma sens tylko wtedy, gdy przynajmniej od czasu do czasu są one pozytywne.
Teraz na takie absolutnie się nie zanosi.