Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6609
Stary 30.01.2025, 08:56
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Takich osób jak Ty jest coraz więcej. Widzę to po sobie, znajomych...I to jest największa porażka Wisły - obojętność.
Ten klub przetrwał tylko dzięki temu, że generował emocje. Bez nich będzie martwy.
Przecież negatywnych emocji od dawna nie brakuje i na pewno nie zabraknie w tej rundzie
Odpowiedz cytując