sandomingo napisał(a):

Takich osób jak Ty jest coraz więcej. Widzę to po sobie, znajomych...I to jest największa porażka Wisły - obojętność.
Ten klub przetrwał tylko dzięki temu, że generował emocje. Bez nich będzie martwy.
|
Przecież negatywnych emocji od dawna nie brakuje i na pewno nie zabraknie w tej rundzie