Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6608
Stary 30.01.2025, 08:22
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Obrzydzil mi Wisłę już całkowicie. Ten klub aktualnie ma jak dla mnie przyplastrowana gębę tego farmazoniarza. Myślałem, że mi przejdzie, ale jest coraz gorzej i po prostu już mam to w dupie. Nigdy w życiu nie miałem tak bardzo wyjebane na to co się wydarzy w nadchodzącej rundzie. Nie mam żadnych oczekiwań, bo doskonale wiem jak ta runda się skończy przy takim okienku i dalej pod batuta jareczka.
Takich osób jak Ty jest coraz więcej. Widzę to po sobie, znajomych...I to jest największa porażka Wisły - obojętność.
Ten klub przetrwał tylko dzięki temu, że generował emocje. Bez nich będzie martwy.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując