Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6607
Stary 30.01.2025, 00:34
Obrzydzil mi Wisłę już całkowicie. Ten klub aktualnie ma jak dla mnie przyplastrowana gębę tego farmazoniarza. Myślałem, że mi przejdzie, ale jest coraz gorzej i po prostu już mam to w dupie. Nigdy w życiu nie miałem tak bardzo wyjebane na to co się wydarzy w nadchodzącej rundzie. Nie mam żadnych oczekiwań, bo doskonale wiem jak ta runda się skończy przy takim okienku i dalej pod batuta jareczka.
Odpowiedz cytując