Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6604
Stary 29.01.2025, 20:45
Trudno się z Wolfym nie zgodzić. Dodam, że Królewskiemu się chyba styki grzeją, bo zrugał gościa pod jego pierdyliardowym wpisem o AI, bo ten śmiał zapytać coś o Wisłę. A co się kibicowi dziwić? Bida z nędzą, nic się tu nie dzieje, ten pozuje na wielkiego zbawcę i udaje, że się zajmuje dużo poważniejszymi sprawami to się ludzie irytują. Ale jeśli nie masz czasu to jak tu nie raz pisaliśmy, ogarnij ludzi do zarządzania.
Odpowiedz cytując