Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6601
Stary 27.01.2025, 22:00
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie mam zadnych narzędzi by ocenić ten transfer inaczej, niż ze się odbył i równocześnie nienawidzę powodu do krytykowania dla samego krytykowania bo "młody i szrot".

Inny timming klubu, brak smsa od socios i nawet by tu pół słowa na jego temat nie padlo.
Padłoby, tylko później.

Twoje żałosne podpinanie wszelkiej krytyki działań klubu pod histeryczne reakcje ani nie jest merytoryczne, ani na nikim nie robi wrażenia. Ot, zwykłe pajacowanie. Ale co innego Ci zostało.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując