Karherop napisał(a):

Nie mam zadnych narzędzi by ocenić ten transfer inaczej, niż ze się odbył i równocześnie nienawidzę powodu do krytykowania dla samego krytykowania bo "młody i szrot".
Inny timming klubu, brak smsa od socios i nawet by tu pół słowa na jego temat nie padlo.
|
Padłoby, tylko później.
Twoje żałosne podpinanie wszelkiej krytyki działań klubu pod histeryczne reakcje ani nie jest merytoryczne, ani na nikim nie robi wrażenia. Ot, zwykłe pajacowanie. Ale co innego Ci zostało.