Karherop napisał(a):

To się niczym nie rożni od wielu transferow z przeszlosci jak Sobol, Bartoń czy Gogół za wyjątkiem tego ze dostaliście smsa od socios. Rozgrzane glowy brakiem transferow robia swoje. A pudrowanie bylo jest i bedzie, w kazdej dziedzinie życia gdzie podmioty żyją z generowania treści.
To mi przypomina pretensje do canal+ sprzed paru lat że pokazują ekstraklase "za dobrze" w stosunku do marnego poziomu sportowego.
|
Czyli, jak sam przyznajesz - kolejny transfer jakiegoś pionka z dupy, z niemal zerową perspektywą powodzenia. Jak Sobol, Bartoń, Gogół, Olejarka, Dziedzic...