Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6598
Stary 27.01.2025, 13:21
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To się niczym nie rożni od wielu transferow z przeszlosci jak Sobol, Bartoń czy Gogół za wyjątkiem tego ze dostaliście smsa od socios. Rozgrzane glowy brakiem transferow robia swoje. A pudrowanie bylo jest i bedzie, w kazdej dziedzinie życia gdzie podmioty żyją z generowania treści.

To mi przypomina pretensje do canal+ sprzed paru lat że pokazują ekstraklase "za dobrze" w stosunku do marnego poziomu sportowego.
Czyli, jak sam przyznajesz - kolejny transfer jakiegoś pionka z dupy, z niemal zerową perspektywą powodzenia. Jak Sobol, Bartoń, Gogół, Olejarka, Dziedzic...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując