|
Wisla nie znajdzie pd tak sponsora na oplacenie bezpsorednio faktury za prąd, ale na np na sponsora sektora rodzinnego (jak bylo z Frugo) juz tak. Przynajmnkej majac już zamkniety pakiet sponsorow strategicznych/koszulkowych.
W sumie to mamy odwrocona dyskusje do ostatnich "socios nie powinno placic faktur Krolewskiemu tylko inwestowac w cos co sie splaci".
Tak jak pisalem, jak ugramy na tym jednorazowa obniżkę czynszu w ZISie to bylby idealny deal.
|