Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6593
Stary 27.01.2025, 11:38
To się niczym nie rożni od wielu transferow z przeszlosci jak Sobol, Bartoń czy Gogół za wyjątkiem tego ze dostaliście smsa od socios. Rozgrzane glowy brakiem transferow robia swoje. A pudrowanie bylo jest i bedzie, w kazdej dziedzinie życia gdzie podmioty żyją z generowania treści.

To mi przypomina pretensje do canal+ sprzed paru lat że pokazują ekstraklase "za dobrze" w stosunku do marnego poziomu sportowego.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 27.01.2025 o godz. 11:45.
Odpowiedz cytując