|
Socios przecież miało info z klubu, oni transferów nie robią.
Wiadomo o co chodzi. Jak zwykle bazuje sie tu na wrażeniu. Bida w kasie, nieudolność w transferach, gdzie od dawna wiadomo kogo Wisła potrzebuje i gdzie, nieudolność na wielu innych polach, więc chce się stworzyć wrażenie, że jednak coś robią, gdzie w rzeczywistości to jakiś noname z 2 ligi od nowego sezonu, który niewiadomo czy będzie w ogóle grał (nie mówiąc o wzmocnieniu).
|