krysztal napisał(a):

|
Rozumiem,że znalazł się ktoś kto sfinansuje ale tą wymianę krzesełek to można porównać do transferu grubego zapuszczonego napastnika z Algierii w momencie gdy w kasie pusto.Jest pewnie sto innych ważniejszych rzeczy do poprawienia na tym stadionie niż krzesełka na trybunie na której i tak wszyscy stoją.
|
Wiesz że to tak nie dziala?
Sponsorow nie za bardzo obchodzą nasze zalegle faktury i stan naszej kasy (przynajmniej nie wiekszosc).
Sponsorow obchodzi efekt ktory zrobi im reklamę. Przypuszczam że wymiana krzeselek będzie wiazala sie z ekspozycja reklamową, a jakby udalo im sie jeszcze w ramach tego odliczyć kwote od czynszu to bylby majstersztyk.
O ile kojarzę craxa chciala wymieniac murawę i oczekiwała ze miasto zrekompensuje im ta inwestycje.
Mysle że również dlatego temat jest poki co tak malo grzany w spcial mediach