Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22241
Stary 27.01.2025, 08:59
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem,że znalazł się ktoś kto sfinansuje ale tą wymianę krzesełek to można porównać do transferu grubego zapuszczonego napastnika z Algierii w momencie gdy w kasie pusto.Jest pewnie sto innych ważniejszych rzeczy do poprawienia na tym stadionie niż krzesełka na trybunie na której i tak wszyscy stoją.
Wiesz że to tak nie dziala?

Sponsorow nie za bardzo obchodzą nasze zalegle faktury i stan naszej kasy (przynajmniej nie wiekszosc).

Sponsorow obchodzi efekt ktory zrobi im reklamę. Przypuszczam że wymiana krzeselek będzie wiazala sie z ekspozycja reklamową, a jakby udalo im sie jeszcze w ramach tego odliczyć kwote od czynszu to bylby majstersztyk.

O ile kojarzę craxa chciala wymieniac murawę i oczekiwała ze miasto zrekompensuje im ta inwestycje.

Mysle że również dlatego temat jest poki co tak malo grzany w spcial mediach
Ostatnio edytowane przez Karherop : 27.01.2025 o godz. 09:05.
Odpowiedz cytując