Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29697
Stary 25.01.2025, 13:30
Drozd napisał(a):Wyświetl post
No nie bardzo, wystarczy że szczyl z potencjałem jest leserem, ale skoro ma potencjał to pojawia się menago i zaczyna młodego urabiać, że nie w każdym meczu musisz, że trzeba uważać na cenne nóżki bo kontuzja to KONIEC KARIERY, że ja się wszystkim zajmę itd. Jaki z tego efekt? Ano młodzi którzy może i mają mniejszy talent ale pracowici znikają, a za uszy ciągnięte są utalentowane ....eczki. A gdzie i jak taką ....eczkę najłatwiej wypromować? Mieć wejścia w kadrze żeby zagrał kilka razy, wcisnąć go do jakiegoś medialnego klubu i żebrać o minuty na boisku. Czy to przez męczenie znajomego trenera, dlatego nieznajomy trener to taki dramat, czy to przez załatwianie klaki w mediach. Wyniki i dobro klubu jest tak istotne jak zeszłoroczny śnieg. Różnica między naszym bagienkiem, a zachodem jest jedna. Tam kiedy się już dostaje te minuty trzeba coś pokazać bo na tle reszty od razu widać kto jest kto. A u nas, wiadomo... ten kto biega i walczy od razu jest najlepszy, a leser ginie w tłumie innych leserów.

Zgadzam się w pełni - tylko, że mówisz o tych, których nie nazwałbym perełkami, a talentami. Do tego jest potrzebna skala, aby mieć możliwość wyławiania perełek, a tym utalentowanym bez głowy po prostu dziękować. U nas zachwyt nad każdym młodym, który potrafi prosto biegać spowodowany jest tym, że nie mamy w czym wybierać. Nawet Hyballa jako dyrektor akademii z gówna bata nie ukręci.
Odpowiedz cytując