Patryko napisał(a):

Która nic na przestrzeni ostatnich lat nie zmieniła w Legii. Przez 4 lata w teorii mogli już wypuścić jakiegoś 18-19 latka, który już tam trochę potrenował.
Możesz władować w ośrodek treningowy 100 milionów złotych, ale jeśli nie zatrudnisz odpowiedniej kadry, która wyselekcjonuje i wytrenuje piłkarzy, to nic z tego nie będzie. Przykład takiego Krzyżanowskiego pokazuje, że można coś z naszych chłopaków wystrugać, tylko to musi być profesjonalny sztab, a nie ludzie, którzy się "uczą".
Zobaczymy co będzie z Kuziemki i Baniowskiego. Jakieś nadzieje dają, że w końcu nam kogoś ta nasza akademia wychowała.
|
Nie zmieniła, bo nie została zbudowana po to, żeby w perspektywie pierwszych 4 lat dawać efekty, to tak nie działa. Zgadzam się natomiast, że infrastruktura to jedna ze składowych, bez odpowiedniej kadry to nie zagra, jednakże żeby zrobić to poprawnie potrzebne jest sito setek bąbli, z których sukcesywnie będzie można wyławiać prawdziwe perełki - a do tego już zaplecze jest niezbędne.
Atmosfera zapieprzania i rywalizacji to kolejny drozdowy bon mot - jak masz odpowiednią skalę i kryteria selekcji, to naturalnie zostają ci, którym zależy najbardziej.