Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29693
Stary 25.01.2025, 02:05
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Nie było.
Nie wiem czy takie liczby w primaverze są aż tak dobrą wróżbą bo w Serie A nie zagrał ani minuty i nie wiadomo czy zagra. Inna sprawa, że póki co Torino ma przewagę tylko 4 pkt nad miejscem spadkowym więc to nienajlepsza sytuacja na wprowadzanie świeżaków.
Wydaje mi się, że tam może być wpisane cokolwiek (np. bańka euro albo 2), a i tak Torino może usiąść po sezonie i powiedzieć - dajemy 100 tys albo do widzenia.
W takim wypadku go nie kupią.
Nie tylko Torino widziało Krzyżanowskiego w Primaverze, nie kupią go oni to kupi go ktoś inny. O ile jest cokolwiek wart...

Albo go wykupią, albo wróci do nas jako lepszy piłkarz. Trudno żebyśmy na tym stracili.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.01.2025 o godz. 02:07.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując