|
Trenerzy to jedno, ale istotniejsza jest atmosfera pracy i rywalizacji. Tam jak się opieprzasz to najpierw patrzą na ciebie jak na debila, a potem zamiast klepania po plecach jest ostracyzm. Po takim "powrocie" do obrony jak w Płocku wszyscy mieliby z niego bekę przez pół roku, a u nas ? Taki standard.
|