Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29692
Stary 24.01.2025, 19:28
Trenerzy to jedno, ale istotniejsza jest atmosfera pracy i rywalizacji. Tam jak się opieprzasz to najpierw patrzą na ciebie jak na debila, a potem zamiast klepania po plecach jest ostracyzm. Po takim "powrocie" do obrony jak w Płocku wszyscy mieliby z niego bekę przez pół roku, a u nas ? Taki standard.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując