Patryko napisał(a):

Pomysł może na tych młodych jest, ale sztab szkoleniowy jest taki, a nie inny. W Primaverze trafił pod skrzydła trenerów z prawdziwego zdarzenia, to i efekty pracy są.
Żeby nie było, że to tylko problem Wisły. Nie wystarczy wybudować ośrodka szkoleniowego za kilkadziesiąt baniek i myśleć, że teraz to co roku 5 perełek będzie wychodzić z akademii. Przykład Legii pokazuje, że najlepszy ośrodek szkoleniowy w Polsce wcale nie musi się przekładać na liczbę młodych talentów promowanych z akademii.
|
No tak tylko Legia to klub dla którego celem rok w rok jest mistrzostwo Polski.Mimo wszystko trudniej jest wskoczyć do składu takiej drużyny niż do średniaka pierwszej ligi.