Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8507
Stary 23.01.2025, 19:58
Bo na Anglię czy Raków Sukiennicki jest zbyt drewniany, ale skoro w kilku pierwszych meczach wyróżniał się dynamiką to co się z nią stało ? Dlaczego nagle zaczął spacerować po boisku jak Młyński? Kiedy Rodado czy Zwolak byli bez formy fizycznej też kopali się po czole, stali się przez to szrotem? Niestety bez motoryki i ambicji na maksymalnym poziomie umiejętności czysto piłkarskie giną. Mieć siłę i chęci do zapieprzania to jest warunek konieczny, wypracowuje się go treningami. Mikulec spadł z 1ligi, a u nas jest w 4 najlepszych, tylko dlatego, że biega i walczy.

Jagul napisał(a):Wyświetl post
Przecież zapowiadałeś, że twój guru przedstawi analizę na ten temat. Gdzie jej szukać?
Mój guru .

Niech dziennikarze dopytują tylko prezesa, a nie woźnego w klubie .
Ostatnio edytowane przez Drozd : 23.01.2025 o godz. 20:02.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując