Bo na Anglię czy Raków Sukiennicki jest zbyt drewniany, ale skoro w kilku pierwszych meczach wyróżniał się dynamiką to co się z nią stało ? Dlaczego nagle zaczął spacerować po boisku jak Młyński? Kiedy Rodado czy Zwolak byli bez formy fizycznej też kopali się po czole, stali się przez to szrotem? Niestety bez motoryki i ambicji na maksymalnym poziomie umiejętności czysto piłkarskie giną. Mieć siłę i chęci do zapieprzania to jest warunek konieczny, wypracowuje się go treningami. Mikulec spadł z 1ligi, a u nas jest w 4 najlepszych, tylko dlatego, że biega i walczy.
Jagul napisał(a):

|
Przecież zapowiadałeś, że twój guru przedstawi analizę na ten temat. Gdzie jej szukać?
|
Mój guru

.
Niech dziennikarze dopytują tylko prezesa, a nie woźnego w klubie

.