Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8495
Stary 23.01.2025, 17:13
Płaczkom nie wytłumaczysz...

Bo tu nie chodzi o Wisłę tylko o napieprzanie na prezesa. Czy robi źle czy robi dobrze. W jednym zdaniu potrafią płakać że jest dziura w budżecie i że nie ma "wzmocnień". Tak jakby jakikolwiek transfer, po kosztach, cokolwiek gwarantował.

Po raz setny powtarzam kluczem jest spowodować żeby ci co już są, grali najlepiej jak potrafią w każdym meczu. Bo potrafią grać dużo lepiej niż pod koniec rundy. A skład mamy wyrównany.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując