Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8493
Stary 23.01.2025, 12:19
Większość bramek jakie tracimy po SFG wynika z błędów indywidualnych/przegranej główki/spoznionej interwencji. Praktycznie nie zdarza się by strzelil zawodnik zupelnie nieobstawiony.

Budujemy od lat niskie zespoly nastawione na techniczna grę, od tyle powodów.

Po ostatnim sparingu mozna byc zadowolonym jak druzyna wyglada na tym etapie.

Na pewno mozna byc tez zbudowanym forma Zwolinskiego i Baniowskiego. Kto wie, czy w obliczu tak marnej jakosci na skrzydlach nie wywalczy sobie miejsca nawet od poczatku rundy, a juz na pewno jako zmiennik.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 23.01.2025 o godz. 13:25.
Odpowiedz cytując