FraMat napisał(a):

No dobra, ale nic się nie zmienia, nawet przy zmianie składu?
Bierzemy zawsze takich samych niekumatych defensorów, czy ktoś ich w taki niekumaty sposób ustawia?
|
Moim zdaniem to i to. Ale generalnie źle bronimy zespołowo i tu jest duże pole do poprawy.