Jagul napisał(a):

|
Ja tylko uzupełnię, że u nas jest problem nawet z wrzutkami z gry. My kompletnie tracimy czujność i gubimy krycie. I to też ciągnie się już od czasów Brzęczkowych.
|
No dobra, ale nic się nie zmienia, nawet przy zmianie składu?
Bierzemy zawsze takich samych niekumatych defensorów, czy ktoś ich w taki niekumaty sposób ustawia?