|
Lata lecą, a w tym klubie dalej wszyscy zesrani jak piłka leci w nasze pole karne i zachowują się jak dzieci we mgle. Przecież to się ciągnie już od sezonu spadkowego.
Ja wiem, że szrot ma swoje ograniczenia techniczne i piłkarskie ale ustawianie się przy SFG to coś co można zawsze poprawić.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
|