Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8487
Stary 23.01.2025, 09:53
Lata lecą, a w tym klubie dalej wszyscy zesrani jak piłka leci w nasze pole karne i zachowują się jak dzieci we mgle. Przecież to się ciągnie już od sezonu spadkowego.
Ja wiem, że szrot ma swoje ograniczenia techniczne i piłkarskie ale ustawianie się przy SFG to coś co można zawsze poprawić.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując