Wyświetl pojedynczy post
Adryan
Senior Member
 
Od: 04.2024

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8485
Stary 22.01.2025, 18:21
Ciężko wyciągać jakiekolwiek wnioski po dzisiejszym meczu, cieszy zwycięstwo, przynajmniej na Flashscore jakiś zielony wynik w ciągu ostatnich 5 meczów się pojawił, lepiej to wygląda niż same porażki i remisy. Co do gry to w pierwszej połowie jakiś taki marazm, którego zwieńczeniem była kuriozalna bramka dla Zorii zdobyta po standardowym indywidualnym błędzie kogoś od nas w defensywie. Dzisiaj był to Baena, jeszcze jest kilka meczów a sporo zawodników z bloku defensywnego jeszcze się nie zdążyło popisać żadnym efektownym obcięciem, więc dajmy im czas. W ataku dosyć przyzwoicie, cieszy kolejna bramka Zwolińskiego oraz dobra dyspozycja Baniowskiego.

Jest też kolejna kwestia stałych fragmentów gry, w pierwszej połowie Kiakos każdy rzut wolny to było albo uderzenie w mur, albo wrzutka do nikogo, bądź do pierwszego zawodnika rywala, natomiast w drugiej połowie kunsztem popisał się Sukiennicki, który bodajże w ostatniej akcji tego meczu mając rzut wolny z ciekawej odległości postanowił strącić jakiegoś Starlinka. Odnoszę wrażenie, że oni na treningach kompletnie nie trenują stałych fragmentów gry, ewentualnie wykonawcy są tak chimeryczni, że na 10 prób mają 2 celne.

Właśnie w SFG bym widział największe pole do poprawy, standardowo również gra w obronie, bo jak zwykle więcej szczęścia niż rozumu w sporej ilości sytuacji.
Odpowiedz cytując