Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8480
Stary 22.01.2025, 13:19
Oczywiście, że się tak okaże z tym włascicielem. Na niezłych obcokrajowców nas nie stać, na niezlych Polaków tym bardziej, siatki skautingu (fachowców) brak. To nie może się udać. Dlugi coraz większe. Prędzej czy później wyladujemy w II a bardziej możliwe IV lidze. Twardy reset nieunikniony.
Odpowiedz cytując